Služby zákazníkom

  • BEZÚROČNÝ ÚVER

    Našich nových zákazníkov takisto ako aj našich verných zákazníkov si vysoko ceníme, preto sme pre nich pripravili, v prípade záujmu, možnosť bezúročného úveru na nákup nových zariadení po dobu splácania 6 mesiacov. Najvačšia možná dĺžka splácania úveru na nákup nových zariadení, ktorý Vám priamo prefinancujeme, je až 12 mesiacov!

  • MERANIE SPOTREBY STLAČENĚHO VZDUCHU

    Pre presné diagnostikovanie potrebného množstva stlačeného vzduchu firma YNNA poskytuje službu merania spotreby stlačeného vzduchu u zákazníka. Vďaka digitálnej meracej ústredni YOKOGAWA s nenáročnou inštaláciou je meranie jednoduché, presné, plne automatizované s potrebou minimálneho zásahu do potrubných rozvodov zákazníka. Naším novým zákazníkom vykonáme meranie pred kúpou kompresora bezplatne!

  • SERVISNÝ ZÁSAH DO 24 hodín!

    Firma YNNA drží skladom alebo dodáva všetky potrebné náhradné diely pre kompresory značiek ALMIG, ALUP, ABAC, Atlas Copco, KAESER, SAUER a iných. Zákazníkom vďaka tomu garantujeme, po podpise servisnej zmluvy, servisný zásah najneskôr do 24 hodín po náhlásení poruchy kdekoľvek na Slovensku!