O nás

Spoločnosť YNNA s.r.o. Bratislava bola založená bez zahraničného kapitálu dňa 12.10.1993 za účelom predaja, montáže a servisu kompresorov, dúchadiel a vodných chladičov ako aj ich príslušenstva.

YNNA s.r.o. realizovala od svojho vzniku viac ako 1.000 kompresorových staníc, medzi nimi napr. kompresorovú stanicu pre dýchaťeľný vzduch vo VW Bratislava, päť kompresorových staníc pre stláčanie dusíka na tlak 330bar pre plynočistiareň a pre štvorvalcovú stolicu v podniku U.S. Steel /VSŽ/ Košice. Celkovo sme do podniku U.S.Steel doteraz dodali viac ako 30 kompresorov a mnoho iných zariadení pre úpravu a spracovanie stlačeného vzduchu. Medzi ďalšie významné realizované projekty patrí stanica pre dotláčanie tlakového vzduchu z 1,0 na 1,8 MPa so štyrmi dotláčacími kompresormi ALUP VDO-1-4-75/98 s celkovým dopravným množstvom 52.000 l/min. v podniku Chemes Humenné.

Okrem uvedených firiem patria medzi našich väčších odberateľov firmy ako napríklad Slovnaft Bratislava, Slovenské elektrárne, Zentiva Hlohovec (Slovakofarma), Palma Tumys, Pepsi Cola SR, St.Nikolaus L. Mikuláš, Zlatá Studňa (Nápoje Šofranko), Liehovar Leopoldov, AMT Nové Mesto nad Váhom, Probugas Bratislava, Magnezitové bane Jelšava, Ekoltech Fiľakovo a mnoho iných.

Od roku 2006 firma YNNA s.r.o. sa začala orientovať aj na maloobchod a rozšírila svoj sortiment o pneumatické náradie, dielenské kompresory a vzduchoinštalačný materiál, ktorý je dostupný v podnikovej predajni spoločnosti YNNAs.r.o. alebo na internetovom obchode www.ABAC.sk

Pobočka Bratislava: